Press "Enter" to skip to content

Szkoła muzyczna Performance Music Studio

Szkoła muzyczna Poznań

Firma o nazwie Szkoła Muzyczna Performance Music Studio świadczy usługi z zakresu edukacji artystycznej, z których skorzystać mogą zarówno osoby dorosłe, jak i rodzice chcący dać swoim dzieciom szansę na rozwijanie swoich zainteresowań w zakresie muzyki, czy też tańca. Nasza szkoła muzyczna w Poznaniu prowadzi zajęcia z gry na wiolonczeli, produkcji muzyki, gry na fortepianie, śpiewu, gry na gitarze, tańca, a także gry na saksofonie. Można u nas też rozwijać umiejętności w obszarze gry na skrzypcach. Zapraszamy!

Nazwa firmy: Szkoła muzyczna Performacne Music Studio

Adres: ul. Norwida 14, 60-867 Poznań, wielkopolskie

Telefon: +48 668 435 277

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.01.2023