Press "Enter" to skip to content

Studio Femina

https://studiofemina.pl/

Studio Femina – salon kosmetyczny Piła

Studio Femina to wyjątkowy salon kosmetyczny, który znajduje się blisko centrum miasta Piła. Doskonały personel, który składa się z kosmetologów, będących profesjonalistami w swoje branży, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta oraz szeroka oferta zabiegów kosmetycznych dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku sprawiają, że Studio Femina jest jedynym takim salonem kosmetycznym w Pile i okolicy. Oferta podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych została rozszerzona o zabiegi dedykowane dla skóry dojrzałej oraz masaż relaksacyjno-liftingujący Kobido. Wizyta w salonie kosmetyczny w Pile to nie tylko chwila relaksu, ale również możliwość zadbania o siebie i skorzystania z porady u kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy dbać o siebie podczas wizyty w salonie kosmetyczny oraz przez cały czas po wizycie.

Salon kosmetyczny Piła – oferta zabiegów

W ofercie zabiegów kosmetycznych Studio Femina znajdują się dedykowane zabiegi na twarz, dłonie i stopy, które pozwalają nam zadbać o wszystkie aspekty zdrowego i pełnego energii wyglądu. Wybierając się do salonu kosmetycznego Studio Femina, możemy wybrać zabieg nawilżający Thalgo, japoński rytuał liftingu twarzy Kobido, intensywny zabieg na okolicę oczu Eye Expert, zabieg złuszczający A-Peel Exfoliaton lub bardzo popularny zabieg mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej. W ofercie zabiegów Studio Femina znajduje się kilkadziesiąt pozycji w kategorii zabiegów na twarz.

Natomiast oferta zabiegów na dłonie to głównie manicure japoński, manicure hybrydowy, paznokcie żelowe, akrylożel oraz żel na naturalną płytę. Wystarczy, że dysponujemy czasem w granicy od 30 do 90 minut, by cieszyć się nowymi pięknymi i zadbanymi paznokciami, jakie wykonają dla nas kosmetyczki z salonu kosmetycznego w Pile.

W kategorii zabiegów na stopy mamy do wyboru pedicure, pielęgnację samych paznokci, pedicure leczniczy, rekonstrukcję paznokcia oraz usunięcie kurzajki. W tym przypadku wystarczy, że dysponujemy niecałą godziną wolnego czasu, by skorzystać z oferty zabiegów kosmetycznych na stopy.

W ofercie pozostałych zabiegów znajdziemy depilację woskiem, hennę brwi, regulację brwi i przebicie ucha.

Kosmetyczka Piła

Szukając kosmetyczki w mieście Piła, warto wybrać się do salonu kosmetycznego Studio Femina, gdzie do dyspozycji mamy dwa piętra z dedykowanymi gabinetami do zabiegów na twarz, ciało oraz dłonie i stopy. Studio Femina to salon kosmetyczny z wieloletnim doświadczeniem i renomą, gdzie znajdziemy profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń kosmetycznych. Dzięki temu możemy zyskać zdrowy, świeży i młodszy wygląd bez konieczności szukania nowego gabinetu kosmetycznego. Studio Femina Piła to wyjątkowe miejsce, w którym możesz poddać się kompleksowej ofercie zabiegów na twarz, ciało i przy okazji zrobić nowe paznokcie w ulubionym kolorze. Salon kosmetyczny Piła Studio Femina to również miejsce, gdzie czeka na Ciebie oferta wyjątkowych zabiegów masażu Kobido, który jest wskazany dla osób chcących zmniejszyć stres, poczuć głębokie odprężenie oraz złagodzić napięcie w okolicy twarzy.

Nazwa firmy: Studio Femina

Adres: Al.Wojska Polskiego 2, 64-920 Piła, wielkopolskie

Telefon: 502 165 497

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 29.09.2020