Press "Enter" to skip to content

Multigrass

Trawa na balkon

Zielone, gęste trawniki są efektem wieloletniej pracy i regularnych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak koszenie, nawożenie, aeracja, odchwaszczanie, wałowanie, podlewanie. Nie każdy z nas ma jednak czas i miejsce na własny kawałek ogrodu. Co zrobić, żeby również w mieście, w otoczeniu roślin i zieleni, móc zaznać wytchnienia od codzienności? Przygotuj odpowiednio swoje mieszkanie i balkon. Naturalne światło dzienne, świeże powietrze i rośliny doniczkowe – to przepis na zdrowe i przyjemne otoczenie. Balkon może stać się Twoją małą oazą relaksu – bujna zieleń zapewni estetyczne odgrodzenie się od reszty świata zapewni, zadbaj też o przyjemne podłoże. Jednym z najlepszych propozycji będzie trawa na balkon. Od razu spieszymy z wyjaśnieniem, że nie chodzi o zwykłą trawę. Multigrass to rozwiązanie łączące w sobie zalety naturalnego trawnika z łatwością utrzymania i niezwykłą trwałością. Nasze trawy wykonane są z włókien polipropylenowych, polietylenowych lub ich mieszanek. Sztuczna trawa doskonale imituje trawę naturalną, jest miękka, przyjemna w dotyku, bezpieczna i wyjątkowo trwała. Nie wymaga podlewania, nawożenia i koszenia. Jest zawsze zielona i wygląda perfekcyjnie przez cały rok. Wygoda idzie tu w parze ze sporymi oszczędnościami – zarówno czasu, jak i pieniędzy.
Multigrass występuje w trzech odmianach: Basic, Comfort i Premium, które które różnią się grubością i gęstością runa. Bardzo często, cena zakupu sztucznej trawy porównywalna jest z kosztem zakupu tradycyjnej wykładziny dywanowej. U nas w przystępnych cenach kupisz wieloletnią trwałość i wyjątkowy komfort użytkowania.
Więcej o trawie Multigrass dowiedzą się Państwo ze strony www.multigrass.pl lub odwiedzając jeden z naszych partnerskich Punktów Sprzedaży. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, bezpieczeństwo i trwałość. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Wszystkich Państwa, którzy chcieliby nawiązać współpracę w ramach sprzedaży oraz wykorzystania sztucznej trawy MultiGrass do realizacji różnego rodzaju projektów, zachęcamy do kontaktu. Szczególnie zapraszamy: placówki handlowe, architektów, projektantów i wykonawców.

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019