Press "Enter" to skip to content

Metrostacja.pl – szkoła języka angielskiego online

https://www.metrostacja.pl/

Jeśli pracujesz jako Product Manager, Product Owner, UX/UI Designer lub na innym stanowisku w branży IT, to u nas nauczysz się komunikowania się w języku angielskim w swojej codziennej pracy. Nasze kursy pomogą Ci przełamać własne bariery językowe oraz komunikacyjne, budować relacje z osobami na podobnym stanowisku i wymieniać się doświadczeniami. Wszystko to po to, byś mógł rozwijać swoje umiejętności językowe, ale też byś mógł poczuć się pewnie i swobodnie w swojej pracy. Dołącz do wspaniałej społeczności Metrostacja.pl, gdzie możesz liczyć na wsparcie językowe i mentoring. W naszej szkole nauka języka angielskiego to nie tylko nauka słówek i gramatyki, ale też rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych i budowanie relacji z ludźmi na całym świecie.

Nazwa firmy: Metrostacja.pl - szkoła językowa

Adres: , , Polska

Telefon: +48 730 076 604

Strona internetowa:


Opublikowano: 17.04.2023