Press "Enter" to skip to content

Centrum Kształcenia Pitagoras

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Zdawać by się mogło, że to matura jest jedynym tak ważnym egzaminem w życiu młodego człowieka, a tymczasem musi on przebrnąć przez rozmaite testy i sprawdziany wiedzy już w najmłodszych latach. Jednym z nich jest egzamin ósmoklasisty. By dostać się do dobrego liceum czy innej szkoły średniej, musi zdać go jak najlepiej, gdyż wtedy będzie miał prawo większego wyboru. Jeżeli i Ty jesteś na tym etapie, ale nie czujesz się na siłach, by w ogóle podejść do tego egzaminu, skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.
Pitagoras to Centrum Kształcenia Ustawicznego, które prowadzimy od wielu lat. Zatrudniamy najlepszych nauczycieli, którzy niejednokrotnie zostali nagrodzeni za swoje zawodowe osiągnięcia. Dzięki nim przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty przebiega profesjonalnie, a efektem tak intensywnej pracy z uczniami są wyniki osiągane w czasie testu. Zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, by zorientować się, w czym możemy Ci pomóc.
Oferujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Prowadzimy lekcje języka polskiego i angielskiego, a także matematyki. Zapewniamy nauczanie na wielu różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu niezależnie od tego, jaką wiedzą dysponuje uczeń, w naszej placówce może ją jeszcze poszerzyć. Mamy niezbędne pomoce naukowe, a także opracowany wcześniej plan pracy, co zapewnia efektywną naukę i satysfakcjonujące wyniki.
Zastanawiasz się, dlaczego warto rozpocząć naukę w naszej szkole? Już wyjaśniamy. Mamy przeszło 20-letnie doświadczenie, co gwarantuje skuteczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Ponadto oferujemy podział grup na poziomy zaawansowania. Zatrudniamy kompetentnych nauczycieli, a grupy, w jakich prowadzimy zajęcia, liczą od 7 do 14 osób. W takich warunkach szansa na zdobycie pożądanej wiedzy jest ogromna. Jednak nie wszystko zależy od nas. Ty również musisz wykazać się zainteresowaniem i przede wszystkim chęcią podjęcia nauki. Serdecznie zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z treścią naszej strony. Tam znajdziesz więcej szczegółów oferty.

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.11.2019